Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Krzekotowo

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Janikowo(Krzekotowo + 9 km)

590 000 zł98,10 m² 6 014,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Promocyjna cena do końca maja. Nowa cena 590.000 zł. Studio Focus Nieruchomości przedstawia świetnie zlokalizowaną inwestycję domów szeregowych w Janikowie. Całość tego przedsięwzięcia to 6.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zbytowo

Zbytowo(Krzekotowo + 21 km)

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość z dużymi możliwościami! Nieruchomość położona w miejscowości Zbytowo obok Gębic. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka(Krzekotowo + 23 km)

1 100 000 zł11 091 m² 99,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja Firma rozwija się i potrzebuje przestrzeni ? Poszukujesz taniej ,ciekawej działki inwestycyjnej w bliskiej okolicy Bydgoszczy Działka 11092m2 (dwie działki -5853m2 i 5225m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Gąsawa

Gąsawa(Krzekotowo + 16 km)

212 870 zł3 041 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w rekreacyjnych, pięknych plenerach na Pałukach,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł93,50 m² 1 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Prosperujący biznes - gotowiec inwestycyjny - restauracja - centrum Inowrocławia Tylko u nas! Kontakt do agenta nieruchomości: aleksandra Gadzikowska 5tel.   Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łabiszyn

Łabiszyn(Krzekotowo + 20 km)

147 000 zł1 771 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Łabiszyn - działka 1771 m2 Polecam do sprzedaży działkę położoną w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żnin

Żnin(Krzekotowo + 20 km)

180 000 zł945 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki w Żninie o powierzchni 945 mkw. usytuowanej w spokojnej okolicy Żnina. Dla działki obowiązuje mpzp który dopuszcza budowę domu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Żnin(Krzekotowo + 20 km)

10,01 zł/m²68,25 m² 683 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia w budynku dworca w Żninie przy ul. Dworcowej o łącznej powierzchni 68,25 m2. Możliwość wynajęcia całości bądź części pomieszczeń. Lokale mogą pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Mogilno

Mogilno(Krzekotowo + 14 km)

550 000 zł46,20 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne i komfortowe mieszkanie z 2023 roku, położone w spokojnej części Mogilna. Nieruchomość została urządzona i wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Inowrocław

Mątwy,Inowrocław(Krzekotowo + 18 km)

369 000 zł3 000 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni od 3000 do 6000 m2 w zależności od potrzeb. Wydzielenie nieruchomości i koszty pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzekotowo

Krzekotowo,kujawsko-pomorskie

119 000 zł130 m² 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom w miejscowości Krzekotowo do kapitalnego remontu okolo 100m + strych do zagospodarowania. dzialka 600m. w domu jest woda i prad oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię